Aktualności

22.03.2019

Strefa lataj z Łodzi

Strefa lataj z ŁodziStrefa „LATAJ Z ŁODZI” na targach turystycznych Na Styku Kultur
 
Zapraszamy na Targi Turystyczne Na Styku Kultur, które odbędą się w dniach 22-24.03.2019 w Łodzi w Hali Expo. W tym roku na zwiedzających czekać będzie wyjątkowo dużo atrakcji, ofert specjalnych i konkursów z nagrodami. W organizowanej przez lotnisko strefie „Lataj z Łodzi” będzie można wziąć udział w konkursie „Latam z Łodzi” i wygrać bilety lotnicze z Łodzi do Monachium liniami Lufthansa, voucher ze zniżką 500 zł na ofertę Rainbow oraz zestawy gadżetów. Lufthansa będzie również obecna na strefie, gdzie będzie można sprawdzić dokąd polecimy z Łodzi z przesiadką w Monachium, a dzięki okularom VR przenieść się na pokład samolotu. Strefa „Lataj z Łodzi” to również przedstawiciele touroperatorów. Na stoiskach Rainbow i Neckermann będzie można kupić wczasy lub wycieczkę z wylotem z Łodzi np. do Grecji, Turcji, Bułgarii czy Chorwacji. Na chętnych czekają specjalne zniżki, promocje, rabaty, a nawet koło fortuny z nagrodami oraz drobne gadżety od lotniska.
 
LUFTHANSA

W strefie „Lataj z Łodzi” będzie również obecna linia lotnicza Lufthansa, która oferuje bezpośrednie loty z Łodzi do Monachium. W czasie tarów będzie można sprawdzić dokąd polecimy z Łodzi z przesiadką w Monachium, jakie są popularne destynacje i gdzie sprawdzić ceny połączeń. Do dyspozycji zwiedzających będą również okulary VR, dzięki którym będzie się można przenieść na pokład samolotu i poczuć przedsmak podróży. Największą atrakcją będzie konkurs, w którym główną nagrodą będą bilety lotnicze. Regulamin konkursu poniżej.

RAINBOW
Biuro Rainbow weźmie udział w targach turystycznych. Na stoisku będzie się można zapoznać z ofertą Lato 2019 jak i z produktem egzotycznym przygotowanym na kolejny sezon zimowy. Będzie okazja porozmawiać o szczegółach oferty i dokonać zakupu wycieczek. Na lato 2019 Rainbow przygotował wyloty z Łodzi do miejsc cieszących się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W tym roku z Łodzi polecimy do Burgas w Bułgarii, do Antalyi na Riwierę Turecką i na grecką wyspę Zakynthos. Przedstawiciele biura obserwują zwiększone zainteresowanie wylotami z Łodzi. Do końca lutego sprzedano już ponad 1000 miejsc.

NECKERMANN
Na stoisko zaprasza także jeden z największych polskich touroperatorów Neckermann. Poszukując wymarzonego miejsca na wakacje, będzie można zapoznać się z propozycjami biura podróży oferującego mieszkańcom województwa łódzkiego bezpośrednie wyloty na słoneczną Dominikanę oraz do Bułgarii. Ci, którzy zdecydują się na zakup wycieczki z portfolio touroperatora podczas eventu otrzymają 5% zniżkę. Z Neckermannem poczujemy klimat wypoczynku i dobrej zabawy jeszcze przed wakacjami – na tych, którzy najlepiej zakręcą kołem fortuny czekają vouchery i zniżki na wakacje oraz atrakcyjne niespodzianki.
powrót
  •